© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İbrahim Demirel’in Özel Birikimleri

İbrahim Demirel’in Özel Birikimleri

Uzun yıllar boyunca eğitmenlik yapmış bir akademisyen olmasının yanında başarılı bir sanatçı kimliği de olan İbrahim Demirel, tablolardan, tarihi eşyalara kadar çok sayıda içeriğe sahip sergisinin üçüncüsünü sanatseverlerin beğenisine sundu. Sanat eserlerini koleksiyon olarak saklamak kadar onları sergilemenin de bir o kadar önemli olduğuna değinen İbrahim Demirel, sanatseverlerin “İbrahim Demirel Koleksiyonu-3” sergisine olan ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

[nggallery id=904]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.