© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İsmail Acar’dan Çırağan’da Dev Sergi

İsmail Acar’dan Çırağan’da Dev Sergi

Bu aralar adından sıkça söz ettiren ve son zamanlarda Türkiye’nin yetiştirdiği en ünlü ressamlar arasında yerini alan İsmail Acar, 20. sanat yılını Çırağan Sarayı’nda verdiği bir davetle kutladı.

 

60 eserin yer aldığı bu özel sergide İsmail Acar “Aşk” adını taşıyan retrospektifi sanatseverlerin beğenisine sundu. III. Napolyon’un eşi Eugenie’nin, Süveyş Kanalı’nın açılış merasimine giderken 1869’da altı günlüğüne İstanbul’a uğraması, aşk dedikodularının da iç içe geçtiği Sultan Abdülaziz’le görüşmesi ve yapılış aşamasında olan Çırağan Sarayı’nın hamamını konu alan sergi, 20. yaşını doldurmuş Çırağan Sarayı’nın girişinde bulunan Sanat Galerisi’nde 28 Mart tarihine kadar sanatseverlerle buluşacak.

[nggallery id=1046]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.