© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

New York Kültür Sanat

New York Kültür Sanat

Marc Anthony New York Konseri
Porto Rikolu ünlü şarkıcı Marc Anthony sevenleri ile buluşuyor. Dünya çapında 11 milyonluk satış rakamına ulaşan Latin Amerikalı şarkıcı 15-16 Şubat tarihlerinde Barclays Center’da sahne alacak.
Yer: Barclays Center, 620 Atlantic Avenue, Brooklyn, New York
Tarih: 15-16 Şubat

Yeni Neslin Favorisi “Fun”
Amerikalı Indie Rock Grubu Fun, 2 Şubat Cumartesi günü Radio City Music Hall’da sahne alıyor. Janalle Monae ile beraber çıkardıkları “We are Young” adlı single’ları ile billboardlarda bir numaraya yükselen grup 2013 Grammy Ödülleri’nde de 6 dalda aday gösterildi.
Yer: Radio City Music Hall 1260 Avenue of the Americas, New York
Tarih: 2 Şubat

Lady Gaga New York’ta
Beş Grammy Ödüllü ve on üç MTV Video Müzik ödülü olan şarkıcı ve söz yazarı pop müziğin kraliçesi Lady Gaga 23 Şubat cumartesi günü Madison Square Garden’da sahne alıyor. Büyüleyici sahne performansları ile akıllarda kalan New York doğumlu sanatçının konseri New Yorklular’ı bekliyor.
Yer: Madison Square Garden 4 Pennslyvania Plaza, New York
Tarih: 23 Şubat

Pota’nın Sihirli Adamları
Basketbolun sihirbazları “Harlem Globetrotters” büyüleyici şovlarını bu sefer 16 Şubat’ta Izod Center’da, 18 Şubat’ta da Madison Square Garden’a taşıyor. 1926 yılında kurulan, komedi ve basketbolu eşsiz şovlarıyla birleştiren takım izleyenleri kendisine hayran bırakıyor.
Yer: Madison Square Garden 4 Pennslyvania Plaza, New York
Tarih: 18 Şubat

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.