© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

85 Yıldır Gururla Yanan Meşale

85 Yıldır Gururla Yanan Meşale

Türk Eğitim Derneği (TED), kuruluşunun 85. Yılında düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. ATO Congresium’da gerçekleşen konsere iş, sanat, cemiyet ve siyasetten birçok isim katıldı.
Türkiye’nin eğitim alanında en köklü kuruluşu olan, Mustafa Kemal Atatürk’ün isteğiyle ve önderliğiyle kurulan Türk Eğitim Derneği, ünlüler korosuyla unutulmaz bir etkinliğe imza attı. ATO Congresium’da gerçekleşen etkinliğe Türkiye’nin yakından tanıdığını iş, sanat, cemiyet ve siyasetten birçok isim katıldı.“85 dakikada 85 yıl” sloganıyla Beyhan Murphy’nin sanat yönetmenliğini üstlendiği, Rengim Gökmen’in de konuk orkestra şefi olarak yer aldığı gecede, TED Senfoni Orkestrası ve Korosu Orkestra Şefi Ahmet Ünlü ve Serdar Dilekcan yönetiminde davetlilere unutulmaz klasikleri seslendirdi. Türk Eğitim Derneği Ailesi’nin her sektördeki üyelerini temsilen TED Okulları’nın tanınmış mezunlarından oluşan ünlüler korosu “İzmir’in Dağlarında” eserini seslendirirken salondan büyük alkış aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.