© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Otizmin Rengi Mavi

Otizmin Rengi Mavi

İlgi Otizm Derneği 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’ne dikkat çekmek için örnek bir etkinlik düzenledi.
Ankara Sheraton Otel’inde düzenlenen etkinlikte, geceye katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin yaptığı konuşmada, Bakanlık olarak maddi, manevi tüm desteğe hazır olduklarını söyledi. İlgi Otizm Derneği Başkanı Nejla Aslankurt ise otizmli çocukların aileleri olarak çok zorluklar yaşadıklarının altını çizerken erken tanıyla birlikte otizmli çocukların %50 oranında akranlarını yakalayabileceklerini dile getirdi. Dünya kentlerinin sembolü olan binalar Otizm Farkındalık Günü’ne dikkat çekmek için 2 Nisan günü bütün ışıklarında mavi tonu yakaladı. Etkinliğin düzenlendiği Sheraton Otel de 2 Nisan’da maviye büründü. Alpay’ın gönüllü olduğu konserle devam eden gecede, yardım organizasyonlarında sık sık yer alan iş adamı Önder Bülbüloğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın eşi Songül Hanım ile gelini Kübra Çağlayan da yer aldı. Gecenin bütün geliri İlgi Otizm Derneği’ne aktarıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.