Başa Dön

Çırağan Sarayı Işıltı Saçtı

Çırağan Sarayı Işıltı Saçtı

Cengiz Aktürk’ün İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonunun defilesi, ünlü tasarımcı Cihan Nacar direktörlüğünde Çırağan Sarayı’ndaki görkemli bir organizasyon ile gerçekleştirildi. Koleksiyon parçalarını, podyumda birbirinden ünlü modeller taşıdı.

Ünlü tasarımcı Cihan Nacar kreatif direktörlüğünde hazırlanan Cengiz Aktürk İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonu, Çırağan Sarayı’ndaki muhteşem bir prodüksiyon ile gerçekleştirilen defilede tanıtıldı. Podyumda yer alan dev pırlantalar arasında ışıldayan koleksiyon parçalarını birbirinden ünlü modeller taşıdı. Açılışı Tülin Şahin ile yapılan defilede kapanış, Çağla Şikel ile gerçekleştirildi. İletişim danışmanı Niran Hürel Herder’ın ev sahipliğindeki defileye sanat ve cemiyet hayatından pek çok konuk katılım gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.