© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hastens ile Krallar gibi Uyuyun

Hastens ile Krallar gibi Uyuyun

1853’ten beri ‘’krallar gibi uyumak isteyenler’’in tercihi olan İsveç’in en eski yatak üreticisi Hastens, bu kez vitrinlerinde çok özel bir tasarıma yer açtı. Hem de sadece 3 ay için. Hastens’in Platinum Check Limited Edition koleksiyonunda, her biri 160 saatte tamamen el ile üretilen sınırlı sayıda çok özel yatak, sadece 1 Eylül – 25 Aralık tarihleri arasında satılacak. Bu çok özel yataklar da, ‘’bulutlar üstünde uyuma’’ hissi veren ve bu nedenle de özellikle kraliyet aileleri ve dolar milyarderleri tarafından tercih edilen diğer Hästens ürünleri gibi at yelesi, yün ve pamuğun çok özel karışımından üretildi. Detaylı bilgi için www.hastens.com’u ziyaret edin…
Limited edition detail2

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.