© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hastens’de Şık Davet

Hastens’de Şık Davet

Dünyanın en rahat yatakları olarak bilinen Hastens markasının Ankara mağazası şık bir yılbaşı davetine ev sahipliği yaptı.

Atila Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete ilgi yoğun oldu. İkram edilen noel temalı ikramların oldukça beğenildiği gecede konuklar eşsiz kalitedeki yatakları inceleme fırsatı buldular. Küçük ancak samimi bir ortamda gerçekleşen davette ev sahibi Atila Bey misafirleriyle yakından ilgilendi. Hazırlanan birbirinden leziz ikramlarda gecede davetlilere sunulurken Atila Yılmaz, misafirlerine gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.