© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hästens Yataklarına Yakından İnceleme

Hästens Yataklarına Yakından İnceleme

İsveçli ünlü yatak markası Hästens, yatak üretiminin canlı olarak gösterildiği organizasyonla tanıtımını gerçekleştirdi. İsveç Büyükelçiliği rezidansında gerçekleşen davete Ankara ve İstanbul’dan seçkin isimlerden oluşan davetli topluluğu katıldı. Firma sahibi Jan Ryde, Hästens yataklarında kullanılan malzemelerin tamamının doğal organik ürünlerden oluştuğunu ve bu yatakların sağlığa uygun şekilde tasarlanmasının yanı sıra yatakların el yapımı olduğunu ifade etti. Birçok ünlü ismin kullandığı Hästens yataklarında en ilgi çekici detay ise yatakların içerisinde at yelesinin kullanılması oldu. Davetliler rezidansta gerçekleşen davette bu yatağın nasıl yapıldığını görerek bilgi aldılar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.