© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Next Level Rezidans Ankara’ya Yeni Bir Yaşam Tarzı Sunacak

Next Level Rezidans Ankara’ya Yeni Bir Yaşam Tarzı Sunacak

Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’da Ankara’ya yeni bir yaşam tarzı sunacak rezidans satışları başladı. İnşaat sektörünün genç ve vizyoner şirketi Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen ve başkentin ilk ve tek rezidans projesi Next Level Rezidans’ın ön satış döneminde yüzde 20’si satıldı.

 

Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Rezidans’ta toplam 105 dairenin yer aldığını ve metrekare fiyatlarının 7 bin ile 8 bin TL arasında değiştiğini söyledi. Next Level’da büyüklükleri 100 ile 157 metrekare arasında değişen ve istenirse mobilyalı olarak teslim edilecek 40 adet süit bulunduğunu ifade eden Fatih Erdoğan, kalan 65 adet rezidans dairenin ise büyüklüklerinin 150 ile 426 metrekare arasında değiştiğini vurguladı. Next Level’ın Ankara’nın ilk ve tek rezidans projesi olmasının yanı sıra mimari uygulamaları ve sosyal olanakları ile de Ankara’nın en farklı projesi olduğunu belirten Fatih Erdoğan, şunları söyledi: “Next Level Rezidans, konumu ve mimari özellikleriyle Ankara’nın en iyi panoramasına sahip olacak. Yerden tavana kadar cam uygulamamız ve 4 metrelik kat yüksekliğimiz sayesinde, tüm sakinlerimiz gün ışığından maksimum ölçüde yararlanacak ve Ankara’nın keyfini doyasıya yaşayacak. Alışveriş merkezinin üstünden itibaren 20 kattan oluşan rezidans binamızın mücevher gibi işlenmiş cam cephesi ve 1+1’den 5+1’e kadar değişen seçeneklerinin tamamında bulunan teraslar sakinlerimize katta bahçe keyfi yaşatacak. Her türlü hizmetin alındığı, her an her şeye kolayca ulaşmak isteyenler ve modern yaşam tarzını benimseyenler için en doğru adres Next Level Rezidans olacak.”

 

Next Level Rezidans’ın Ankaralılara evlerinde lüks otel keyfi yaşatacağını ifade eden Fatih Erdoğan, “Next Level sakinleri giriş lobisinde, asansörlerde, lounge alanında, spor alanında, hatta kat hollerinde bile lüks otel konforunu hissedecek. Ancak, kapılarından girdikleri anda kendi evlerinde olacaklar” dedi.

“Next Level Rezidans’ta bir yaşam tarzı sunuyoruz”

 

Tüm projelerde olduğu gibi Next Level’da da çok sayıda sosyal imkanın yer aldığını söyleyen Fatih Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Next Level Rezidans’ta biz sadece yaşam alanı değil, dünyanın çok önemli şehirlerinde rastlayabileceğiniz bir yaşam tarzı sunuyoruz. Next Level Rezidans’ta evinizin hemen altında Ankara’nın en lüks alışveriş merkezi, Ankara’nın en özel sineması, Ankara’nın en prestijli restoran ve kafeleri olacak. Rezidans binamızın imkanlarıyla projemizin genel özellikleri birleşince ortaya çıkan bu yaşam kurgusuna “Ev yaşamında Next Level” diyoruz. Her türlü hizmetin alındığı, her an her şeye kolayca ulaşmak isteyenler ve modern yaşam trendini benimseyenler için en doğru adres Next Level Rezidans olacak.”

 

Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi (AVM) özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’da ofis satışlarının hızla devam ettiğini ifade eden Fatih Erdoğan, yüzde 53’ü satılan ofislerin metrekare fiyatların 5 bin 800 ile 7 bin TL arasında değiştiğini anlattı. Next Level AVM’nin de 42 bin metrekarelik kiralanabilir alanı, 160 adet mağaza ve seçkin marka karması ile Ankara’nın en önemli buluşma noktası olacağını ifade eden Fatih Erdoğan, AVM’yi rezidans ve ofis binalarıyla birleştiren podyum katını Next Level’ın kalbi olarak niteledi. Podyum katta bulunan tabanı şeffaf süs havuzları sayesinde gün ışığının suda kırılarak AVM’nin içini aydınlattığını belirten Fatih Erdoğan, Next Level AVM’nin alışveriş merkezi anlayışını değiştireceğini söyledi.

 

Next Level Rezidans sakinlerinin birçok konforu bir arada bulacağı sosyal katta, lounge alanı, kafe/bar, kütüphane, TV bölümü ve 334 metrekarelik teras yer alıyor. Spor alanında ise yoga/pilates stüdyosu, masaj odası, kafe/bar, saunalar, buhar odaları, şok duşlar, soyunma odaları ve dinlenme alanları bulunuyor.

 

Ankara’nın en hızlı gelişen aksları Eskişehir ve Konya Yolları’nın kesiştiği noktada yer alan Next Level, bakanlıklar, üniversiteler, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, iş dünyası, önemli dernek ve odaların bulunduğu bir lokasyonda yükseliyor. Toplam 19 bin 590 metrekarelik arsa alanı ve 190 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Next Level’ın kaba inşaatı tamamlandı. Cephe giydirme çalışmalarına haziran ayında başlanacak Next Level’da ofis ve AVM teslimatının Mart 2013’te, rezidans ve süitlerin teslimatının ise Eylül 2013’te gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

[nggallery id=1287]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.