© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Önel Tekstil Farkıyla Wilvorst

Önel Tekstil Farkıyla Wilvorst

Wilvorst smokinler her sezon olduğu gibi bu sezon da kaliteli kumaş ilkesinden, modern ve klasik tasarımlarından vazgeçmiyor. Yaz mevsiminin gelmesiyle beyaz şal yaka ceketler siyah şeritli pantolonlarla kombinlenirken, siyahtan vazgeçmeyenler için şal yaka, iki düğme, tek düğme seçenekleri de sunuluyor. Gömlekte ise ata yaka bu sezon da en tercih edilen model olurken, kendinden çizgili krem ve beyaz gömlekler gelinliklerle şık bir uyum yakalıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.