© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Michael Kors

Michael Kors

Michael Kors İlkbahar / Yaz 2015 reklam kampanyası çekimleri tamamlandı. Baharın yeniden doğuşunu ve yenilenmeyi simgeleyen koleksiyonun tanıtım çekimleri, başarılı fotoğrafçı Mario Testino tarafından İtalya’da gerçekleştirildi. Karmen Pedaru ve Benjamin Eidem, 39 ülkede yayınlanacak olan kampanya çekimleri için, romantik etkiler bırakan bir sahil kasabasında objektiflerin karşısına geçti.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.