© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hotpoint Lansmanı Gerçekleşti

Hotpoint Lansmanı Gerçekleşti

Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya firması Indesit Company, Yeni Hotpoint marka küçük ev aletlerinin lansmanını The House Hotel’de katılımın oldukça yoğun olduğu bir davetle gerçekleştirdi.

Dünyaca ünlü tasarımcı Makio Hasuike, Indesit Company Türkiye Ülke Müdürü Turgay Dağ ve Indesit Company Türkiye Pazarlama Müdürü Marco Falaschetti’nin de katılımıyla gerçekleşen lansmanda, eski Avrupa güzeli ve başarılı iş kadını Neşe Erberk, hem ürünleri kullanırken edindiği deneyimleri paylaştı hem de Hotpoint küçük ev aletleriyle hazırladığı yemekleri sundu.
ok MARCO FALASCHETTI_MAKIO HASUIKE_NESE ERBERK_TURGAY DAG_600x399

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.