© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünya Markaları Forum Moda Sokağında

Dünya Markaları Forum Moda Sokağında

Farklı mimari tarzıyla ve uygun fiyatlarıyla dikkatleri üzerine çeken Forum Ankara Alışveriş Merkezi dünya modasına yön veren markaların yer aldığı moda sokağını açtı. Ankaralı moda severlerin ve cemiyetin ünlü bayanlarının da katıldığı açılışta, ünlü şarkıcı Sting’in kızı, modellik ve şarkıcılık yapan Coco Sumner mini bir konser verirken; ünlü DJ Salih Saka müzikleriyle konuklara keyifli bir gece yaşattı.

 

[nggallery id=771]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.