© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Zeynep Çatal Artık Daha Profesyonel

Zeynep Çatal Artık Daha Profesyonel

İlk atölyesini 2010 yılının yaz ayında açan Zeynep Çatal The Fashion Workshop& Boutique yeni atölyesinin açılışını şık bir davetle gerçekleştirdi.

Kişiye özel dikimin yanı sıra hazır giyimde de iddalı olan Zeynep Çatal’ın yeni butiğinin açılışına yakın dostları ve cemiyet hayatının tanınan simaları yoğun ilgi gösterdi. Artık daha profesyonel bir hizmet anlayışı sunan Zeynep Çatal açılış boyunca enerjisi ve konukseverliği ile takdir topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.