© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

BCBGmaxazria’da Şık Davet

BCBGmaxazria’da Şık Davet

Dünyaca ünlü yıldızların gözde markası Next Level AVM’de bulunan BCBGmaxazria’da, Seda Çelik’in ev sahipliğinde ve çok sayıda seçkin ismin katıldığı bir davet gerçekleştirildi.

Dünyaca ünlü giyim markası BCBGmaxazria İstanbul’dan sonra Ankara’da sosyal yaşamın tanınan birçok isminin katıldığı açılış davetiyle görücüye çıktı. Next Level Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen davet, markanın Türkiye distribütörü Gökse Tekstil’in sahibi Seda Çelik’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Dünyanın pek çok yerinde moda tutkunlarının ilgiyle takip ettiği marka adına verilen davette katılan cemiyet hayatının tanınmış isimleri bol bol alışveriş yapmayı ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.