© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yılda Joya’da Yenilenin

Yeni Yılda Joya’da Yenilenin

Ankara’nın gözde spor merkezlerinden Joya Health & Life Club yeni yıl partisini tüm üyeleriyle ve spor camiasından çok sayıda davetliyle birlikte kutladı. Spor merkezinde düzenlenen partide Sertaç Balcı ve arkadaşları sahnede en hit parçalarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Yeni yıl pastasını tüm personel ve yöneticiler birlikte keserek üyeleriyle yeni yılda da sağlıklı ve mutlu bir şekilde birlikte olma dileğinde bulundular.

[nggallery id=837]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.