© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yıla Yeni Moda

Yeni Yıla Yeni Moda

Kısa sürede Ankara’nın seçkin butikleri arasında yerini alan Me & Designers hem birinci yıl kutlamasını hem de yeni yıl kutlamasını birlikte gerçekleştirdi. Ankara cemiyet hayatından çok sayıda şık misafirlerin katıldığı kutlamada davetliler yeni yıl için yeni sezon kıyafetleri de yakından inceleme fırsatı buldular. Keyifli sohbetlerin ve yeni yıl pastasının kesildiği partide konuklar ve Me & Designers’ın sahibi Demet Aydın yeni yılın şerefine birlikte kadeh kaldırdılar.

[nggallery id=840]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.