© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yaşa özel Davet

Yeni Yaşa özel Davet

Ankara cemiyet yaşamının dikkat çeken simalarından olan Aylin Özal yeni yaşını Bodrum Yalıkavak’ta bulunan yazlığında kutladı.

Başkent cemiyet hayatının şık ve zarif hanımlarından olan Aylin Özal, MAG Dergi Editörü Beril Çavuşoğlu’nun düzenlediği özel bir etkinlikle yeni yaşını kutladı. Aylin Hanım’ın yakın arkadaş grubunun katıldığı davette oldukça keyifli anlar yaşandı. Kutlamaya katılan davetliler bol bol sohbet ederek Aylin Hanım’ın doğum günü için özel hazırladığı birbirinden leziz ikramları tadarak keyifli bir akşam geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.