© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Wyndham Otel’de Mutluluğa Evet

Wyndham Otel’de Mutluluğa Evet

Perakende Sektörünün önemli isimlerinden AKG STATU / Türkiye Kurucu Ortağı Alper Göker ve Peyzaj Mimarı Parisa Göker uzun zamandır süren birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdı…

A City Alışveriş Merkezi, Vera Alışveriş Merkezi, Gimart Alışveriş Merkezi, Batıpark Alışveriş Merkezi gibi projelere kurumsal ve stratejik danışmanlık hizmetleri sunan, Arsia Residance ve Shopping Center’ın proje danışmanlığı ve kiralama faaliyetlerini sürdüren Göker ve Peyzaj Mimarı olan İran’lı güzel Parisa’nın nikah töreni, Başkent iş dünyasından çok sayıda önemli ismi de buluşturdu.
Çiftin nikah şahitliğini A city AVM Yönetim Kurulu Başkanı Birol Ceyhan ve Prof. Dr. Elmas Erdoğan yaptı.
Nikah sonrasında çiftin gerçekleştirdiği dans gösterisi izleyenleri büyüledi. Dans eğitimleri esnasında tanışarak evliliğe yürüyen çiftin nikah dansı konuklar tarafından büyük alkış aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.