© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Wellness Club’dan Kadınlar Günü Kutlaması

Wellness Club’dan Kadınlar Günü Kutlaması

Ahsen Demirci Wellness Club, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için cemiyet hayatının tüm seçkin hanımlarını bir araya getiren bir kutlama düzenledi.

Çok sayıda konuğun katıldığı kutlamada renkli görüntüler yaşandı. Davetin ev sahipliğini üstlenen Ahsen Demirci, konuklarını kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik davranışı sergiledi. Davetlilerin büyük beğenisini toplayan ikramların ardından Ahsen Demirci ve Kamer Koldaş, katılan konuklara beslenme ve uygulamalar hakkında ufak tüyolar verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.