© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Üçüncü Richard’a Yoğun İlgi

Üçüncü Richard’a Yoğun İlgi

İstanbul Tiyatro Festivali (İKSV) ve İstanbul Şehir Tiyatroları tarafından, The Bridge Project kapsamında sahnelenen William Shakespeare’in III. Richard adlı oyununun İstanbul’daki ilk gösterimi, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde gerçekleştirildi.Oscar ödüllü yönetmen Sam Mendes’in yorumuyla ve Oscarlı oyuncu Kevin Spacey’nin baş rol oynadığı güçlü oyuncu kadrosuyla sahnelenen III. Richard’a ilgi büyüktü. Cemiyet ve iş hayatının tanınmış simalarının yoğun ilgi gösterdiği gecede Kevin Spacey ve oyuncu kadrosu, 3 saat 15 dakika süren oyunun ardından dakikalarca ayakta alkışlandı.İngiltere’nin ardından, turnenin İstanbul ayağından önce Atina, Hong Kong ve İspanya’da sahnelenen III. Richard, İstanbul’daki gösterilerin ardından Pekin, Singapur, Sydney ve 2012 yılında New York’ta Brooklyn Müzik Akademisi’ndeki performanslarla turneye devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.