© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TÜRKİYE’NİN İLK DS STORE’U ANKARA’DA AÇILDI

TÜRKİYE’NİN İLK DS STORE’U ANKARA’DA AÇILDI

PSA Grubunun premium segmentte ayrı bir marka olarak konumlandırdığı DS’in ilk satış noktası DS Store Ankara açıldı.PSA Grubunun Fransız Premium otomobil geleneğini yeniden canlandırmak amacıyla ayrı bir marka olarak konumlandırdığı DS’in, dünyada 12’nci, Türkiye’de ise ilk şubesi DS Global Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Arnaud Ribault ile Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar’ın katılımıyla düzenlenen davetle açıldı. Premium DS Automobiles, PSA grubunun üçüncü markası olarak başkentlilerin beğenisine sunuldu. DS’in Avant-Garde ruhunu somutlaştıran ve gelecekteki DS modellerinin tasarım kimliğini yansıtan, DS’in amiral gemisi yeni DS 5 modeli ilgi odağı oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.