© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

COLDWLL BAKER ELMAS’DAN YENİ YIL KUTLAMASI

COLDWLL BAKER ELMAS’DAN YENİ YIL KUTLAMASI

Ankara Yıldız’da bulunan Coldwell Banker Elmas Emlak ofisi yılbaşına özel Çayyolu Kolyoz’da davet düzenleyerek doyasıya eğlendi. Çayyolu Kolyoz’da düzenlenen Coldwell Baker Elmas’ın yılbaşı gecesine şirket çalışanları ve eşleri katıldı. Şirket ortaklarından Korhan Sakallıoğlu, konuşma yaparak 2015 yılında gerçekleştirilen projeleri anlattı. Renkli gecede 2015 yılının en başarılı danışmanlarına ödül verildi. Yılbaşı gecesinde davetliler doyasıya eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.