© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tuğçe İnal’ın Mutlu Günü

Tuğçe İnal’ın Mutlu Günü

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Tuğçe İnal’ın Mezzaluna’da gerçekleşen doğum günü, cemiyetin önde gelen isimlerine keyifli birgün yaşattı.
Tuğçe İnal, yeni yaşını cemiyetin sevilen hanımları aynı zamanda en yakın dostları ile kutladı. Oldukça keyifli anlara sahne olan partide Tuğçe İnal, mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Parti uzun bir masada bol sohbetle başlarlen,cemiyet hanımları pasta kesimi öncesi yemek eşliğinde sohbetler ederek günlük hayatın stresinden uzaklaştılar. Neşeli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte, davete katılan hanımlar Tuğçe İnal’ı alkışlar ve hediye yağmurlarıyla tebrik ettiler. Pastayı kesen Tuğçe Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.