© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tory Burch Beverly Hills

Tory Burch Beverly Hills

Tory Burch, Beverly Hills butik açılışında ünlü isimlerle bir araya geldi

Tory Burch, Beverly Hills’in en ünlü caddelerinden biri olan Rodeo Drive’da açılan butiği için görkemli bir davet verdi. Etkinliğe, Emilia Clarke, Jessica Alba, Emmy Rossum, Jaime King gibi Hollywood’un ünlü isimlerinin katıldı. Şampanya eşliğinde Q-Tip’in seçtiği özel müziklerle eğlenen davetliler, Lisa Eisner’in etkinlik için özel olarak hazırladığı kısa filmi de izleme şansı yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.