© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Melda Kosif Yeni Kitabı “Aynalı Tılsımlar Dükkanı”nı Tanıttı

Melda Kosif Yeni Kitabı “Aynalı Tılsımlar Dükkanı”nı Tanıttı

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Melda Kamhi Kosif, “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” isimli kitabını imza gününde tanıttı.

Melda Kamhi Kosif’in, merakla beklenen “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” isimli kitabının ilk imza gününde sevenleriyle bir araya geldi. Akmerkez  D&R mağazasında gerçekleşen imza gününe yazar Melda Kamhi Kosif’in aile üyelerinin yanısıra cemiyet hayatından da çok sayıda ünlü isim katıldı. İmza gününe katılan konuklar yazarla bol bol sohbet edip “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” kitabını imzalattılar. Melda Kamhi Kosif, kitabında sonsuz bir evrensel sistemi küçücük bir mum dükkânının içine sığabilen basit ama sert deneyimlerle anlatıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.