© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Harley Tutkunları Medicana’da Buluştu

Harley Tutkunları Medicana’da Buluştu

Harley Davidson tutkunları Harley Sahipleri Grubu (HOG)’nun Gazi Haftası çerçevesinde dördüncü kez düzenledikleri etkinlikte birçok Harley Davidson sahibi üyesini bir araya getirdi.

Bu sene dördüncüsü düzenlenen buluşmada Türkiye’nin dört yanından gelen Harley Sahipleri Grubu üyeleri motorları ile boy gösterdi. Buluşmaya konaklama sponsorluğunu da üstlenen Medicana ev sahipliği yaptı. Gazilerin her sene bu etkinligi iple çektigini dile getiren İstanbul Başkanı Şadi Aydın, gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesinin kendilerini de çok mutlu ettiğini sözlerine ekledi. Grup, özel izinlerle gerçekleştirdikleri etkinliklerini Gazi Rehabilitasyon Merkezi’nden başlayıp, Anıtkabir ziyareti ve ardından yüzlerce üyenin motorları ile katıldığı bir konvoyla Ankara turu yaparak bitirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.