© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Özgürlüğe Yelken Açan Hotel Kronos

Özgürlüğe Yelken Açan Hotel Kronos

Mustafa ve Orhan Sarıtaş’ın sahibi olduğu Kronos Hotel’in açılış kokteyli davetlileriyle göz doldurdu.

Mimarisini özgürlüğü simgeleyen yelkenliden alan Hotel Kronos’un açılışına dört yüzün üzerinde davetli katıldı. Mustafa ve Orhan Sarıtaş’ın ev sahipliğini yaptığı açılışta cemiyetin ünlü isimleri bir araya geldi. Konuklara kısa bir konuşma yapan Kronos Hotel Genel Müdürü Orhan Sarıtaş, Ankara’ya nefes aldıracak bir tesis yaptıklarını ve kişiye özel bir hizmet anlayışıyla oldukça farklı bir konseptte hizmet vereceklerini dile getirdi. Davette Gölbaşı’nın eşsiz göl manzarası eşliğinde hoş bir gün geçiren konuklar birbirleriyle şıklık yarışı içerisindeydiler. Davette Ankara’nın ünlü işadamları ve siyasileri de yer aldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.