© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cadılar Sushico’da

Cadılar Sushico’da

Her yıl birçok Avrupa ülkesinde kutlanan Cadılar Bayramı, SushiCo’da düzenlenen sıra dışı partiyle gerçekleştirildi. Cadılar Bayramı SushiCo’da düzenlenen çok özel bir partiyle gerçekleştirildi. Partiye katılanlar, eğlenceli ancak bir o kadar da ürkütücü kostümleriyle dikkat çektiler. Gece geç saatlere kadar süren partide konuklar, DJ Wolfson’un birbirinden eğlenceli parçalarıyla eğlence ve ritmin doruğuna çıktılar. Partinin düzenlendiği mekan hınca hınç dolarken Ankara cemiyeti de konuklar arasında yerlerini aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.