© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sofa’da Muhteşem Gece

Sofa’da Muhteşem Gece

Başkentlilerin vazgeçilmez eğlence mekanı Sofa Restauran, ünlü sanatçı Melis Sökmen konseriyle davetlilere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Ankaralıların vazgeçilmez mekanı Sofa Restauran düzenlediği etkinlikte misafirlerine yine muhteşem bir gece yaşattı. Ünlü sanatçı Melis Sökmen’in sahne aldığı geceye Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi. Geceye, Ankara cemiyet hayatından birçok tanınmış isim katıldı. ismin ilgiyle izlediği Geye gelen konuklar, Melis Sökmen’in şarkılarına eşlik ederek gece boyunca oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.