© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Şahhane” Düğün

“Şahhane” Düğün

Kale Group’da ARGE Uzmanlığı yapan Merve Bozkurt ile Telekominikasyon sektörünün tanınmış isimlerinden Musa Dönmez Şahhane’de gerçekleştirilen şık bir düğünle dünyaevine girdiler.

Roketsan Yönetim Kurulu üyesi İlhan Bozkurt ve Hatice Bozkurt’un kızı Merve Bozkurt ile  Kemal,Yurdagül Dönmez çiftinin oğlu Musa Dönmez, kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı bir törenle dünya evine girdiler. Bundan 2 yıl önce tanışan ve 4 ay önce nişanlanan çiftin düğününe iş ve siyaset dünyasından bir çok davetli katıldı. Organizatörlüğünü SAK Organizasyon’un üstlendiği düğünde hiç bir detay gözden kaçmadı. Salona girişlerinde uzun süre alkışlanan çift nikah masasında yerini aldıktan sonra aralarında CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün’ün de yer aldığı nikah şahitlerinin huzurunda sonsuz mutluluğa evet dediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.