© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hilton’da Beymen Defilesi

Hilton’da Beymen Defilesi

Hilton Hotel’de gerçekleştirilen, Beymen’in yeni sezonunun tanıtıldığı defileye cemiyet hayatının önde gelen hanımlarının ilgisi büyüktü. Geliri gazi ve şehit ailelerine bağışlanacak olan defilede davetliler defiledeki mankenleri aratmayan bir şıklık içerisindeydi.

Defilenin kreasyonunu Aslı Abbasoğlu hazırlarken, açılış konuşmasını da Uluslararası Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe yaptı. 300’ü aşkın davetlinin katılımıyla gerçekleşen defilede konukların koleksiyona ilgisi büyük oldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.