© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sade, Şık Düğün

Sade, Şık Düğün

Larina Chocolate’ın sahibi Deniz Akyıldız ile Bilintur Catering Bölge Direktörü Fuat Büyükşahin, Ankara Hilton Otel’de gerçekleşen sade ve şık bir törenle hayatlarını birleştirdiler.

Bir iş toplantısında tanışan ve arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen çiftin nikah törenine yakın dostları ve aileleri katıldı. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin şahitliklerini Elif Topkaya Sevinç ile Ahmet Şükrü Taner üstlenirlen, törende konuklar eğlence ve mutluluğu bir arada yaşadı. Balayı için Viyana’yı tercih eden çiçeği burnunda çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.