© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Radyasyonu Çeken Tasarımlar

Radyasyonu Çeken Tasarımlar

Son dönemin gözde çiçek düzenlemelerinden ‘Terrarium’un Türkiye’deki önemli isimlerinden Berna Eren, Mesa Holding ve Evbahçe Dergisi’nin işbirliği ile düzenlenen organizasyonla Ankaralı kadınlarla buluştu. Eren, terrariumun radyasyonu çekme özelliği bulunduğunu belirtti. 

MESA Holding’in Gaziosmanpaşa’daki yeni projesi Mesa Koza 66’da düzenlenen “Terrarium Heaven – Berna Eren ile Camdan Dünyalar” isimli etkinliğe cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Mesa Holding Genel Müdür Yardımcısı Aslı Tokatlı ve Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu’nun eşi Neşe Boysanoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Figen Çarmıklı, Zeynep Köksalan, Sibel Helvacıoğlu, Aysel Akçay, Lerzan Barutoğlu, Düriye Arseven, Serpil Artukmaç, Aynaz Özkaşıkçı, Akya Gençler, Filiz Dağ Yılmaz gibi isimler katıldı. 
İki bölümden oluşan etkinlikte katılımcılar, Berna Eren’le birlikte interaktif olarak çiçek düzenlemesi yaptı. Eren, terrariumun cam bahçede bitkileri yaşatabilmek için geliştirilen bir eko sistem olduğunu belirtti. Önlük giyerek terrarium tasarımı yapan katılımcılar, renkli görüntüler oluşturdu. Günün sonunda iki farklı tasarım elde eden katılımcılar, keyifli bir gün geçirdi. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.