© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ÖZDOĞAN’DAN YENİ YAŞ KUTLAMASI

ÖZDOĞAN’DAN YENİ YAŞ KUTLAMASI

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aydan Özdoğan’ın doğum günü partisi JW Marriott Hotel’de sevdikleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.JW Marriott Hotel’de düzenlenen doğum günü partisinde Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Aydan Özdoğan, sevdikleri ve yakın dostlarının katılımıyla yeni yaşını kutladı. Doğum günü partisine katılan davetliler bol bol sohbet edip fotoğraf çektirdi. Parti’nin sonunda herkese teşekkür eden Aydan Özdoğan, unutulmaz bir gün yaşarken hareketli parçalar eşliğinde dans eden konuklar keyifli dakikalara ortak oldu

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.