© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

KAV SANAT GALARİSİ’NDE ŞIK SERGİ

KAV SANAT GALARİSİ’NDE ŞIK SERGİ

Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı(KAV), usta sanatçı Ekrem Kahraman “Yeryüzü Duaları” adl sergisiyle, 40’a yakın eseri sanatseverlerle buluştu.Gerçekleştirilen bir kokteyllY KAV Sanat Galarısi’nde açılan şık sergi Ankara’nın seçkin isimlerini biraraya getirdi. Sergi davetlilerin büyük beğenisini topladı. Sergi sahibi Ekrem Kahraman “Yeryüzü Duaları” adlı çalışmasıyla sanatseverlerden ilgi gördü. Konuklar eserleri incelerken Ekrem Kahraman ile tanışma fırsatı da yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.