© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ortadoğu Sosyetesini Buluşturan düğün

Ortadoğu Sosyetesini Buluşturan düğün

 

Ortadoğu’lu zengin araplara tasarladığı lüks konutlarla bilinen Assalam İç Mimarlık ‘ın sahibi Sezen Ulubay ve Doğan Bayraktar’ın  Adile Sultan Sarayı’ndaki düğün daveti Ortadoğu Jet sosyetesini İstanbul’da buluşturdu. Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri , Bahreyn ve Katar’dan ülkelerinin ve dünyanın sayılı iş adamları, yatırımcıları, kraliyet aileleri mensupları, bakan ve parlementerler, cemiyet hayatının tanınmış aileleri, ve akademisyenler katıldı.

Davetliler törenden 1-2 gün evvel çoğunluğu özel uçakları ile İstanbul’a gelen misafirler, Adile Sultan Sarayının olağan üstü boğaz manzarası eşliğinde Geleneksel Anadolu Türk Düğünü konsepti ile sunumları görme fırsatı buldular. Temposu son derece yüksek geçen düğün törenine Anadolu’nun her köşesini temsil eden folklor ekipleri ve danslarla gece geç saatlere kadar devam etti.

Saat 19da Ön kokteyl eşliğinde başlayan düğün, temposu son derece yüksek biçimde gecenin sonuna kadar devam etti. Çok sayıda davul ve zurna gelin ve damada nikah esnasında eşlik etti. Kokteyl alanında geleneksek tatlar, geleneksel giysili servis elemanlarınca konuklara ikram edildi. Geceye Anadolu’nun her yöresinden danslar sergileyen Folklor ekibi renk kattı. Düğün Assalam Events tarafından organize edildi.

Çiftin Nikah şahitliklerini Suudi Arabistanın ve Dünyanın en önemli iş adamlarından Sulaiman Al Muhaidib, Kuveyt’in en önemli iş adamı ve yatırımcılarından Abdulwahab Al Marzouq, Suudi Bakan Abdurrahman Al Samman, İş adamı Halil İbrahim Demirhan , Ali Arınık ve Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yaptılar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.