© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

OMEGA’DAN JAMES BOND’A ÖZEL DAVET

OMEGA’DAN JAMES BOND’A ÖZEL DAVET

Sinema tarihinin en uzun soluklu macera serisi James Bond’un son filmi Spectre sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı özel gösterimde sinema severlerle buluştu.

Zorlu Center Cinemaximum’da gerçekleştirilen galaya iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katıldı. Bond’a ithafen tasarlanan saatlerin de sergilendiği gece kokteylle başlarken konuklar bol bol sohbet ederek film öncesinde geçmiş Bond filmleriyle ilgili görüşlerini paylaştılar. Kurulan fotoğraf panoları önünde bol bol fotoğraf çektiren ünlü isimler dünyada sadece 7.007 adet üretilen ve Türkiye’ye 50 adet gelecek olan Omega Seamaster 300 modelini yakından incelediler. Paslanmaz çelik kasası, siyah kadranı ve şık tasarımı ile dikkat çeken Omega Seamaster 300 LiquidMetal® 12 saat ölçeği ile birlikte dünya üzerindeki herhangi bir ülkede zamanı gösterebiliyor. Büyük beğeni toplayan saatte kayışın üzerindeki brite “007” rakamları işlenmiş ve kasa arkasına filmin ismi “SPECTRE” kazınmış. Filmde James Bond’un hayatını kurtaran Omega saat de dikkat çekerken Spectre’yi izleyen ünlüler filmi çok beğendiklerini dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.