© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Minik Beren Yeni Yaşını Kutladı

Minik Beren Yeni Yaşını Kutladı

Sosyal yaşam dünyasının sevilen çiftlerinden İpek-Berk Köse çiftinin kızları Ceren Köse yeni yaşını Party Kids’te düzenlenen doğum günü partisiyle kutladı.
Köse Ailesi’nin tam kadro katıldığı doğum günü partisine Ceren Köse’nin minik arkadaşları ve Köse Ailesinin yakın dostları katıldı. Karlar Kraliçesi konseptinde gerçekleşen doğum günü kutlamasında Beren Köse ve minik kardeşi Ceren de filmin kahramanı Elsa kıyafetiyle büyük ilgi topladı. Şirinlikleriyle konukları kendilerine hayran bırakan iki kardeş sempatik hareketleriyle de dikkat çekti. İpek Köse’nin dostlarıyla yakından ilgilendiği davette pasta da konsepte uygun bir şekildeydi. Beren Köse, kardeşi, annesi ve babası ile birlikte pastasının mumlarını üflerken gün boyunca arkadaşlarıyla birlikte çeşitli aktivitelerle eğlenceli anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.