© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

No4 Restaurant İçin Yeni Menü

No4 Restaurant İçin Yeni Menü

Cemiyet hanımları, ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Ferin Batman ile Ramada Plaza içinde yer alan No4 Restoran Bar Lounge’ta buluştu.

Davette Ferin Batman ile No4 şefleri, “No4 Hafifleten Lezzetler” isimli yeni menüsünü konuklara tanıttı. Büyük şehirlerde sağlıklı beslenme hakkında çeşitli bilgileri paylaşan Ferin Batman, yeni çıkardığı kitabı “Metropol Diyeti”ni de imzalayıp başkentli hanımlara hediye etti. Ünlü diyetisyen kaloriden uzak hafif bir yaşamın sırlarını ve şehir kadınlarının nasıl sağlıklı beslenebileceğine dair sırlar paylaştı. Davet sonrası ünlü diyetisyen, konuklar ile yeni kitabı hakkında uzun uzun sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.