© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ece Salıcı Tasarımlarını Tanıttı

Ece Salıcı Tasarımlarını Tanıttı

Ankara’nın genç tasarımcısı Ece Salıcı, Kavaklıdere’de ilk mağazasının açılışını cemiyetin moda takipçisi hanımlarının katıldığı yoğun bir katılımla yaptı.

Ankara cemiyetinin yoğun ilgi gösterdiği açılış renkli bir etkinlikle gerçekleşti. Mağazada Ece Salıcı’nın kendi tasarımlarının yanı sıra OYE, PP gibi markalar da yer aldı. Daha önce İstanbul, Adana, Hollanda ve Şangay gibi yurt içi ve yurt dışında bulunan birçok butikte kendi tasarımlarını sergileyen ünlü tasarımcı, konsept mağaza yaratma amacı hedeflediğini söyledi. Mağazada yılan derili çantalardan ayakkabılara birçok şık aksesuarı bulmak mümkün. Davete katılan cemiyetinin birbirinden şık hanımları ürünleri dikkatle incelerken, açılış müzik eşliğinde sunulan ikramlar ve hoş sohbetlerle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.