© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Onuncu Yıla Görkemli Balo

Onuncu Yıla Görkemli Balo

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği, kuruluşunun onuncu yılını Ankara’nın tanınmış simalarının katıldığı ve sanatçı Ferhat Göçer’in sahne aldığı görkemli bir balo ile kutladı.
Ülke ekonomisine sayısız katkıda bulunan projelerle adından sıkça söz ettiren Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD), kuruluşunun onuncu yılını JW Marriott Otel’de düzenlenen görkemli bir balo ile kutladı. Davetin ev sahipliğini dernek başkanı Nezih Allıoğlu’nun yaptığı gecede, davetliler arasında iş ve siyaset dünyası ile başkent cemiyetinin tanınmış isimleri yer aldı. Açılış konuşmasını GGYD başkanı Nezih Allıoğlu yaptı. Allıoğlu konuşmasında “GGYD olarak derneğimizi büyütmek ve sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da büyük projelere imza atmak istiyoruz” dedi. Gecede derneğe katkıda bulunan yönetim kurulu üyelerine ve Ankaralı genç iş adamlarına başarılarından dolayı plaket verildi. Plaket töreninin ardından sahneye çıkan Türk Pop müziğinin sevilen ismi Ferhat Göçer en özel şarkılarını davete katılan konuklar için söyledi. Hep bir ağızdan eşlik edilen şarkılarla coşan Ankara’nın genç girişimci iş adamları keyifli anlar yaşadı. Görkemli balo 10. Yıl Marşı dinletisinde 10. yıl pastasının kesilmesiyle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.