© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Next Level’da Sohbet Toplantısı

Next Level’da Sohbet Toplantısı

Ankara’nın yeni buluşma adresi Next Level Alışveriş Merkezi, podyum katta bulunan Keifi’de tasavvuf araştırmacısı ve yazar Cemalnur Sargut’u Ankaralılar ile buluşturdu.

Cemalnur Sargut, söyleşisinde tasavvuf konularını en yalın haliyle anlattığı ve insanın kendini tanıma yolundaki arayışına cevaplar sunan son kitabı “Allah’ıma Sefere Çıktım”ı sevenleriyle paylaştı. Cemalnur Sargut’u dikkatle dinleyen hanımlar, kendisine sorular yöneltmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.