© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Swiss Otel’de Tıp Bayramı Coşkusu

Swiss Otel’de Tıp Bayramı Coşkusu

Ankara’nın başarılı üniversiteleri arasında yer alan Başkent Üniversitesi, Swissotel’de gerçekleşen bir geceyle Tıp Bayramı’nı kutladı.

Tıp Bayramı coşkusunun kutlandığı geceye, genç doktorlar ve doktor adayları yoğun ilgi gösterirken şıklıklarıyla da adeta göz kamaştırdılar. Otelin fuaye alanındaki kokteyl ile başlayan gece, davetlilerin hatıra fotoğrafları çektirmesiyle devam etti. Müzik eşliğinde eğlenen Başkent Üniversitesi öğrencileri, geceden memnun bir şekilde ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.