© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Metin Demiralay

Metin Demiralay

1968 yılında Ankara’da doğmuş, okul yıllarını ve birçok sektördeki iş hayatını da Ankara’da yaşamış. Fotoğrafla tanışması ise eski yıllara dayanıyor. Vitrinlerin önüne geçip fotoğraf makinelerinin önüne geçerek büyüsüne kapılan bir çocukluk dönemi yaşamış. 2007 yılından beri de bu işe gönül vermiş. Fotoğraf konusunda herhangi bir eğitim almayan Metin Demiralay aynı şekilde photoshop konusunda da şimdiye kadar aktarabildiği fotoğraflar üzerinde çokça çabalayarak mükemmel sonuçlar elde ettiğini belirtiyor. Şimdi ise gelecek için çok daha iyi kareler yakalayabilmek adına İstanbul’da yaşıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.