© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kuruçeşme O’na Kavuştu

Kuruçeşme O’na Kavuştu

İstanbullular ile 1992 yılında tanışan O Bar, Kuruçeşme hattına yepyeni ve dinamik bir enerji getirdi. 12 Mayıs akşamı verilen bir davetle kapılarını açan mekân kalabalık bir misafir grubuyla yeme içmenin ve eğlencenin yeni adresi olacağını işaret ediyor.

İstanbul yeme içme ve eğlence mekânı denilince akla gelen iki isim; Esen Yeşilırmak ve Abdullah Özmelek tarafından hizmete açılan O Bar gecesiyle ve gündüzüyle şehrin keyfini sürmek isteyenlerin yeni adresi olacağının sinyallerini verdi. Kahvaltıları ile hafta sonu sabahlarının; enfes tapasları, Akdeniz lezzetleri ile akşamın, akşamüstünün, gecenin yani günün hemen her saatinin eşsiz tatlarını ve hazzını sunacak olan O Bar oldukça geniş bir menüye sahip.

Sadece lezzetleri ile değil müzikleriyle de benzerlerinden ayrılan O Bar, DJ performansları ile siz yemeğiniz ile bedeninizi beslerken ruhunuzun da beslenmesini olanaklı kılıyor. Tüm dünyaca bilinen bir manzara, denenmemiş lezzetler ve benzersiz bir müzik anlayışını bir araya getiren O Bar, sıradan olandan sıkılan herkesin yeni ve vazgeçilmezi olacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.