© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cumba Selection’dan Görkemli Gece

Cumba Selection’dan Görkemli Gece

Cumba Selection’ın Arjantin Caddesi Attar Sokak’ta açılan yeni mağazasının kutlama etkinliği Ankara iş ve sosyal yaşamından çok sayıda seçkin ismi bir araya getirdi.

Başarılı dekorasyon mağazası, İstanbul, Bodrum ve Antalya’dan sonra şimdi de Ankara’da açıldı. 1990 yılında kurulan, ithal ettiği dünya markalarının yanı sıra iç mimari projelerde de hizmet veren Cumba; iç ve dış mekan mobilyalarla birlikte, bu koleksiyonlara eşlik eden stilize aksesuarlar gibi çok özel ürünler sunuyor. Gökçe Özcan ve eşi Ayberk Özcan’ın ev sahipliğindeki davete şık davete Ankara’nın tanınmış isimleri de büyük ilgi gösterdi. Şık gecede birbirinden lezzetli ikramlar ve içecek servisi yapıldı. Dj eşliğinde çalan hareketli müzikler ile eğlenen konuklar unutulmaz bir gece yaşadı.
Açılışa özel, yardıma muhtaç çocuklar yararına bir de müzayede gerçekleşti. Dikkatli gözlerle izlenen müzayedede en yüksek rakamı Gökçe Özcan’ın tablosu alırken, toplamda yetmiş bin lira toplandı. Gelirin tamamı yardıma muhtaç çocuklara bağışlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.