© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kılınçarslan’ın Keyifli Kutlaması

Kılınçarslan’ın Keyifli Kutlaması

Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı’nın Başkanı Nermin Kılınçarslan yeni yaşını dostlarıyla birlikte Aruni Restaurant’ta kutladı.

Aruni Restaurant’ta gerçekleşen doğum günü kutlamasına Kılınçarslan’ın yakın arkadaşları katıldı. Davete katılan arkadaşlarını kapıdan karşılayan Nermin Hanım uzun uzun sohbet edip fotoğraf çektirdi. Renkli kutlamada keyifli dakikalar yaşayan misafirler Nermin Hanım’a aldıkları hediyeleri takdim ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.