© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çağdaş Sanat Fuarı Açıldı

Çağdaş Sanat Fuarı Açıldı

Ulusal ve uluslararası katılımla gerçekleştirilen Art Ankara/Çağdaş Sanat Fuarı’nın açılışı Ankara Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi.

Sanata yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen Art Ankara Çağdaş Sanat Fuarı, sanatseverleri bir araya getirdi. Yeni neslin sanatı sevmesi, tanıması ve desteklemesi için ortam oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Art Ankara Çağdaş Sanat Fuarı’nda çok sayıda sanatçının ve sanat galerisinin eserleri sergilendi. Eserleri yakından inceleme fırsatı bulan sanatçılar, tüm standları tek tek gezdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.